کاروان خدمت

طرح کاروان خدمت شهرداری صدرا در مسجد امام جعفر صادق ع در محله کشاورزی

    
تعداد بازدید: 87
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1402/10/28

اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری برای ملاقات با اهالی محله کشاورزی در مسجد امام جعفر صادق(ع) این محله حضور یافتند.
 

 شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری برای ملاقات با اهالی محله کشاورزی در مسجد امام جعفر صادق(ع) این محله حضور یافتند.
در این برنامه اهالی محله کشاورزی با حضور در مسجد مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و قول های مساعدی از سوی مسولان شهرداری جهت رفع مشکلات اهالی داده شد. 
 
دکتر پارسایی شهردار صدرا در خلال این برنامه درمورد کاروان خدمت گفت: در راستای رسالت شهرداری شهر صدرا کاروان خدمت که توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا راه اندازی شده و از محله کشاورزی کار خود را آغاز کرده قرار است که در روزهای آینده نیز در محله های دیگر حضور پیدا کند‌.
 
رسالت کاروان خدمت این است تا از نزدیک از مسائل و مشکلات محله ها از طریق ملاقات چهره به چهره با شهروندان آشنا شویم و با توجه به ظرفیت های مجموعه در سه بازه زمانی کوتاه مدت؛ میان مدت و بلند مدت در خصوص رفع مشکلات محلات باتوجه به اولویت های مد نظر خود شهروندان رفع مشکلات در دستور کار قرار خواهد گرفت‌ .
 
پارسایی هدف از راه اندازی این کاروان خدمت را امید افرینی از طریق رسیدگی به مشکلات شهروندان عنوان کرد که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است.
 
پارسایی قول مساعد داد که کاروان خدمت با سرعت بیش از پیش و باهمت مضاعف همکاران در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا برای رفع مشکلات شهروندان فهیم حرکت خواهد کرد.
 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.